İçerik Pazarlamaİçerik Pazarlama Nedir?

İçerik tam olarak nedir? İçerik bloglar, Infographics, videolar, e-postalar, e-kitaplar, sosyal medya güncellemeleri ve web sitenizdeki metinlerdir. Evet, içerik her yerdedir. Bu nedenle içeriğinizi ; temel değerlerinizle kitlenizin istekleri ve ihtiyaçları  , benzersiz ve tercih edilen içerik tüketme yolları ile hizalayan bir içerik pazarlama stratejisine sahip olmanız çok önemlidir.
Neden İçerik Pazarlamasına İhtiyacınız Var?

Müşterileri akıllarındaki sorulara cevaplar arar, sitenizdeki içerik müşterilerinizin aradıklarını gidermeye yardımcı olabilir ve size potansiyel müşteriler getirir. Websitesi.net ekibi,  işletmelerin hedef kitlelerine nasıl ulaşılabileceğini belirleme konusunda uzmanlaşmıştır.
İçerik Pazarlama, Daha Fazla Müşteri Edinmenize Nasıl Yardımcı Olur?

İçerik pazarlaması, web’de kitlenizle güvenilirlik ve otorite oluşturmanıza yardımcı olan temel kriterdir . İçerik pazarlamasının birçok SEO avantajına ek olarak, müşterilerinizle diğer dijital pazarlama yöntemlerinin yapamayacağı bir düzeyde iletişim kurmanızda bir araç olarak kullanılabilir.


İçerik Pazarlama Hizmetlerimiz

Websitesi.net , müşterilerin sürdürülebilir, etkili ve entegre bir içerik pazarlama stratejisi geliştirmelerine yardımcı olur. İşletmelerin etkili bir içeriğe yönelik gerekli adımları atmasına yardımcı olan bir içerik pazarlama stratejisi danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

  • Sektörünüze özel  içerik pazarlama stratejisi geliştirme
  • Video, beyaz sayfalar, e-kitaplar, blog yayınları, web seminerleri, örnek çalışmalar, vb.
  • İçerik oluşturma ve dağıtımı – dijital PR
  • Dijital ve sosyal medya kanallarının yönetimi
  • Twitter, Facebook, YouTube vb.
  • İçerik pazarlama performans analizi ve ölçümüPazarlama Kampanyanızı Oluşturalım